A A A

Firma

 

 

Witamy Państwa.

 

 

Zapraszamy wszystkich miłośników wędzenia, amatorów smacznych, zdrowych, własnych wyrobów.

 

”wędzarnie

 

 

 

Ta kilkunastowieczna tradycja robienia pysznych, zdrowych wędzonek jest nadal podtrzymywana przez wielu a teraz również PROSTSZA NIŻ MYŚLISZ...

Zdrowe odżywianie jest bardzo ważne jednak nie jest możliwe jeżeli korzystamy z produktów gotowych, które zawierają bardzo duże ilości sztucznych dodatków. Przygotowywanie samodzielnie wędlin domowych jest teraz prostsze, niż się wydaje.

”wędzarnie

”wędzarnie 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wędzarnie można przygotować samodzielnie, ale dostępne są także markowe wędzarnie, które oferujemy w bardzo przystępnej cenie. Nasze wędzarnie zapewniają odpowiednią temperaturę oraz jakość wędzenia. Nie wymagają posiadania dużej wiedzy, są łatwe w użyciu i tanie w eksploatacji. Wędzarnie elektryczne pozwalają na przygotowanie wędlin przez cały rok, bez przerwy w okresie zimowym co stanowi bardzo dużą przewagę nad wędzarniami tradycyjnymi. Własna wędzarnia to naprawdę wielka przyjemność oraz świadomość, że sobie i bliskim oferujemy zdrową i bardzo smaczną wędlinę. Wędzarnia może służyć również do przygotowania pysznej rybki. Dzięki optymalnym warunkom jakie zapewniają wędzarnie elektryczne zachowana jest odpowiednia temperatura oraz ilość dymu dzięki czemu otrzymujemy soczyste i smakowite wyroby.

Wędzarnia jest świetnym rozwiązaniem dla każdego kto lubi zdrowo i smacznie zjeść za niewielkie pieniądze.

 

 

Firma PROFITON s.c. oferuje Państwu różnego rodzaju wędzarnie do użytku domowego jak i małej gastronomii. W swoim asortymencie posiadamy zarówno wędzarnie tradycyjne jak i elektryczne.
Jesteśmy generalnym importerem na Polskę wędzarni elektrycznych BRADLEY SMOKER , wędzarni ANUKA, grillo - wędzarni KAMADO JOE oraz producentem własnej linii wędzarni Profiton.

”wędzarnie

”wędzarnie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wędzenie potrafi być uzależniające. Czeka na Ciebie przygoda pełna nowych nieskończonych możliwości przygotowania pysznego jedzenia. Nasza - światowej klasy - linia

produktów i akcesoriów pomyślana jest po to, aby dać Ci możliwość cieszenia się wyszukanym smakiem wędzonego jedzenia w twoim własnym domu, samochodzie turystycznym, łódce czy na ulubionym campingu.


 

Zapraszamy do naszego nowego salonu w Zgierzu na ul. Długiej 106

 

 

”wędzarnie

 

 

Zapraszamy Państwa również na strony poświęcone wędzarniom Profiton, elektrycznym Bradley Smoker, wędzarni Anuka oraz japońskimwędzarniom Kamado Joe:
- www.wedzarniakamado.pl

 

 

Życzymy Państwu wspaniałego gotowania i wędzenia przez wiele lat.

 ”wędzarnie

”wędzarnie
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


POLECANE

 

Sklep wędzarnie       Wędzarnie Bradley Smoker       Wędzarnie domowe       Wędzarnie, akcesoria wędzarnicze       Usługi informatyczne       Polecam program KPiR SBM wędzenie      

 

statystyka